Mediniai langai ir durysMedinių langų ir durų gamybos technologija, leidžia įgyvendinti praktiškai neribotą formų, konfigūracijų, spalvų ir techninių sprendimų įvairovę, prisitaikant prie projektuotojų ar užsakovų stiliaus bei skonio. Norint  gaminti mechaniškai tvirtesnius ir šiltesnius langų rėmus, taip pat turėti galimybę stiklinti juos dviejų kamerų stiklo paketais lango rėmus reikia pastorinti. Medinį lango rėmą ir durų dizainą galima priderinti tiek prie išorės architektūros elementų, tiek prie jau esamų interjero detalių. Šiuolaikinė medinio rėmo konstrukcija, kokybiškos impregnavimo ir dažymo medžiagos, moderni technologija leidžia kokybiškai atlikti pačius sudėtingiausius lango rėmo ir durų modeliavimo gaminimo darbus.

Medinė langų ir durų dalįs gaminama iš aukščiausios kokybės iš užsienio ir Lietuvos gamintojų tiekiamos pušies, maumedžio, ąžuolo ar kitokios medienos tašo. Labai svarbi dažymo technologija, kuri turi užtikrinanti  maksimalų sakų surišimą gaminiuose iš spygliuočių medienos, apsaugos nuo atmosferos poveikio ir saulės spindulių efektą, išlaikant optimalų dangos elastingumo ir paviršiaus tvirtumo santykį. Naudojamos  specialios impregnavimo ir gruntavimo medžiagas giliai įsiskverbia į medį ir patikimai apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio.

Dažų ir lakų įvairovė leidžia išgauti norimą spalvą, išsaugant medienos grožį ir šilumą. Dažai  privalo būti ekologiškai švarūs, nekenksmingi, gerai sukimbantis su dažomu paviršiumi, kad leisų mediniams  langams ir durims “kvėpuoti”, taip pat dažai turi būti elastingi, kad nesuskiltų natūraliai judant medžiui. Langų ir durų gamybai naudojamos medienos tankis ir kietumas įtakoja lango ilgaamžiškumą, atsparumą deformacijai, ruošinių apdirbimo kokybę ir tolimesnę apdailą. Lango staktos ir rėmai gaminami iš klijuotos medienos, nes tampa tvirtesni bei įgauną geresnę kokybę.