Kaip apsispręsti renkantis laiptus?Bet koks nuosavas gyvenamasis namas yra neįsivaizduojamas, be laiptų.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Originalūs namo laiptai

Tai yra labai svarbi namų detalė, be kurios būtų sunku įsivaizduoti vaikščiojimą po skirtingus namo aukštus: https://www.originaluslaiptai.lt/

laiptai_2

Interjero dizaineriams suprojektuoti šį projektą yra vienas labiausiai patinkančių darbų, kadangi galima nemažai improvizuoti ir rinktis skirtingus dizaino sprendimus. Laiptai gali būti sukti, gali būti tiesūs, taip pat galima suprojektuoti tokius, kurie turėtų knygų lentynas, ištraukiamas pakopas arba rinktis išnaudoti visą namų erdvę ir po jais būtų įmontuotas sandėliukas.
Bet koks namų projektas reikalauja kokybės – laiptai nėra išimtis. Kai laiptus gaminame Kaune, galite būti ramūs ir neabejoti, kad jie bus pagaminti iš aukščiausios kokybės medienos ir jų konstrukcija bus labai tvirta. Ši namų detalė padeda formuoti visą namų interjero veidą. Priklausomai nuo dizaino gali būti įgyvendinamos skirtingos idėjos. Svarbu nepamiršti, kad nuo to kaip bus pasirinktas modelis priklausys jūsų namų interjero dizaino sėkmė.
Kai klientai projektuodami namus, suprojektuoja ne vieno aukšto, o dviejų aukštų namo projektą, akivaizdu, kad namuose reikės įrengti laiptus. Tada yra kalbama apie gamybą, pradedant nuo jų projektavimo iki dizaino idėjos išgvildenimo baigiama montavimo darbais. Gaminys yra gaminamas atsižvelgiant į jūsų norus ir dizainerių sumanymus. Visų šių etapų metu mūsų įmonė klientams suteikia visas įmanomas konsultacijas ir atsakome į visus jums rūpimus klausimus. Taip pat, kad būtų lengviau įsivaizduoti, kaip atrodys projektas, konkrečiai Jūsų namuose, mūsų dizaineriai nupiešia vizualizacijas.
Mūsų įmonė turi sukaupusi jau daug darbo patirties su įvairiomis medienos rūšimis, akmeniu, stiklu ir metalu. Taip pat galima naudoti ir įvairių medžiagų derinius, galėsite derinti įvairius sprendimus su mūsų pagalba. Patarsime kokios medžiagos derinasi viena su kita ir kurios geriausiai atrodo.
Kai yra gaminami laiptai, jie gali būti patys įvairiausi: jūsų pasirinkime gali būti sukti ar tiesūs, taip pat jie gali turėti įvairaus dizaino turėklus arba taip pat gali būti ir be turėklų, tai priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Turėklai gali būti su įvairiais papuošimais, kalvio darbo tvorele arba turėklai gali būti stikliniai. Jei pasirinksite suktus laiptus – jie puikiai tiks patalpai, kurioje jums reikia sutaupyti daugiau erdvės ir jos neapsunkinti, jie pasižymi lengvu dizainu ir tokiu atveju jūsų namų interjeras nebus apkrautas. Lengvumo suteikia ir kai namuose yra montuojami stikliniai laiptai, kurie atrodo labai moderniai ir šiuolaikiškai. Gaminant šį gaminį yra labai svarbu patogumas ir tvirtos konstrukcijos.
Šio projekto sėkmė labai priklauso ir nuo to kokios medžiagos buvo pasirinktos. Gali kilti klausimas kokias medžiagas geriausiai naudoti. Namų jaukumas ir nepakartojamai gera atmosfera gali įsivyrauti jūsų namuose, jei rinksitės ir naudosite natūralią medieną. Pakankamai dažnai gamyboje yra naudojama tokia mediena kaip bukas ir ąžuolas, kuri atrodo ne tik nepakartojamai ir labai organiškai, tačiau ir pasižymi puikiomis naudojimo ir dėvėjimosi savybėmis. Kadangi, kaip žinoma ši mediena yra viena iš tvirčiausių. Stiklas arba metalas labiau tiks patalpoms, kurios yra labiau šiuolaikiškos ir modernios, tačiau, žinoma, niekas nedraudžia šių medžiagų naudoti ir klasikiniuose namuose. Betonas – atrodo pakankamai masyviai ir gali būti montuojami erdviose salėse, kur yra didelės patalpos ir nebus užimta beveik visa patalpos erdvė. Betoniniai laiptai pasižymi išskirtiniu patikimumu. Tinkamai pasirinkti galimus konstrukcijos variantus ir medžiagas, kurios bus naudojamos laiptų gamyboje yra labai svarbu, kadangi priešingu atveju jūs negalėsite pasiekti to, kad būtų protingai paskirstyta erdvė ir namų interjeras atrodytų harmoningai.