Grindų dangosVieninga Meister programomis kuriama sistema – tai sienų, lubų ir grindų plokštės, apvadai ir grindjuostės, sudarantys tobulų spalvų ir griežtai kontroliuojamos kokybės visumą.

Meister leisten ir witex grindų dangos gaminamos pagal pažangią technologiją. Tai naujas žingsnis, kuriant patogias, patvarias, kokybiškas, nekenksmingas sveikatai grindų dangas. Skirtingai nei anksčiau gamintose dangose, šioms dangoms naudojamos dekoratyvinio impregnuoto popieriaus ir specialios dervos derinys, atsisakant anksčiau naudotos plonos plastiko plėvelės, kuri yra degi, o jos išskiriamos medžiagos pavojingos sveikatai. Grindų plokštes galima padengti medžio ar akmens paviršių imituojančia melamino plėvele. Plokštės gaminamos   dviejų   matmenų   -128,5×19,3 ir 85,3×39,5 cm. Šios grindų dangos pasižymi puikiomis fizinėmis ir eksploatacinėmis savybėmis. Jos nesibraižo – trijų pakopų testas pagal Europos standartą EN 438 parodė 8500 Taberio apsisukimų rezultatą, t. y. garantuojamas ilgalaikis dangos naudojimas net komercinėse ir pramoninėse patalpose: grindų negadina nei kėdės ant ratukų, nei katės ar šuns nagai. Suspaudimo ir smūgio testas pagal tą patį standartą EN 438 standartiniam rutuliukui krentant iš 175 cm aukščio rodo didelį grindų atsparumą smūgiams – jokių problemų su aukštakulniais bateliais. Brinkimo vandenyje testas rodo, kad melamino plėvele dengta HDF plokštė, mirkoma vandenyje 24 valandas, dėl jos didelio tankumo ir atsparumo drėgmei beveik nebrinksta (tik apie 2%). Be to, Witex grindys, skirtingai nei tradicinės, neatsisluoksniuoja. Jos ir nesideformuoja, nes apatinė grindų plokštė yra padengta impregnuotu melaminu. Šioms grindims nepavojingos buitinės cheminės medžiagos. Jos atsparios degimui (atitinka B1 normą), net žymės nepalieka cigaretės žarijos. Witex grindų danga yra atspari ultravioletiniams spinduliams – neblunka (atitinka standarto E1 reikalavimus), neišskiria formaldehido (atitinka standarto E1 reikalavimus), lengvai valomos ir higieniškos. Šios grindys gali būti klojamos ant įvairių paruoštų pagrindų, derinamos su grindiniu patalpų šildymu, unifikuotos, lengvai surenkamos, tikslių matmenų (paklaida < 0,01 mm). Dėl įvairių spalvų ir raštų gamos Meister leisten ir Witex grindys suteikia didžiules galimybes šiuolaikiniam projektavimui ir statybai.

Grindų surinkimas yra tikrai paprastas, bet reikėtų atsižvelgti į keletą pastabų. Patalpoje turėtų būti apie 20°C temperatūra, santykinis drėgnumas -40-60%. Naujose pastatytose patalpose turėtų būti įmontuotos durys ir langai, įjungtas šildymas. Plokštes šioje patalpoje reikėtų sandėliuoti 2-3 dienas. Grindų plokštes rekomenduojama montuoti išilgai į patalpą krentančiai šviesai, tačiau pakeitus jų montavimo kryptį galima pabrėžti arba pakeisti įspūdį apie patalpos dydį. Kelių rūšių plonos (2-7 mm) išlyginamosios dangos rekomenduojamos atsižvelgiant į pagrindo, ant kurio montuojamos grindys, tipą. Patalpose, kuriose negarantuojama pakankama apsauga nuo drėgmės, pavyzdžiui, patalpose be rūsio, izoliavimui būtina papildomai naudoti ne mažiau kaip 0,2 mm storio polietileno plėvelę. Plėvelės juostų kraštai užleidžiami vienas ant kito ir suklijuojami lipnia juosta. Jie prie sienos turi būti iškeliami virš grindų apie 3 cm, o sumontavus grindų plokštes plėvelė prispaudžiama grindjuostėmis. Jei patalpos, kurioje montuojamos šios grindys, plotas yra didesnis nei 100 m2, būtina palikti tarpelį plėtimuisi. Šis tarpelis uždengiamas metaline profiliuota juosta. Dvi gretimos patalpos tarpduryje turi būti atskirtos slenksčiu.

Grindys dengiamos melamino derva su ypač atsparia „Overlay” plėvele, todėl grindų paviršius yra labai atsparus braižymui ir dėvėjimui. Reikėtų stengtis, kad grindų paviršius nebūtų ilgai drėgnas arba šlapias, nes drėgmė gali susigerti per plokščių jungimo vietas, ir grindys gali deformuotis arba pakeisti spalvą (papilkėti). Valyti grindis rekomenduojama specialiu, vandeniu skiedžiamu valikliu, atsižvelgiant į jų užteršimo laipsnį. Ypač sunku nuvalyti dažų, skiedžiamų acetonu, dėmes.

Kiekvienam šios sistemos grindų variantui naudojamos specialiai pritaikytos grindjuostės ir apvadai, padedantys greitai ir gerai įrengti patalpas.